Oferty pożyczek Rupi: informacje i opinie klientów

Rupi to firma pożyczkowa, która oferuje szybkie pożyczki online na dowolny cel nawet do 8000 zł. Wniosek o pożyczkę złożysz bez wychodzenia z domu, a pieniądze otrzymasz na konto nawet tego samego dnia. Pożyczkę spłacasz zawsze do 30 dni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o firmie Rupi i ofercie pożyczkowej.

Rupi

5/5

Ilość do 3 000 zł Szybkość od 9 min Okres do 30 dni Zatwierdzenie 94%

100% online

Informacje

Opinii

Rupi pożyczki: najważniejsze informacje

Firma Rupi oferuje szybkie i wygodne pożyczki online dostępne od ręki, bez wychodzenia z domu. Rupi posiada ofertę dedykowaną nowym i regularnym klientom. Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki w Rupi, dowiedz się nieco więcej o firmie.

Podstawowe informacje Rupi

NAZWA FIRMY
Rupi Finance Sp. z o.o
ADRES
al. Jana Pawła II 27, Warszawa
TELEFON
22 100 66 33
ADRES E-MAIL
info@rupi.pl
GODZINY PRACY
poniedziałek-piątek: 8:00 - 20:00 sobota - niedziela: 9:00 - 16:00
KRS
0000768852
NIP
5272880319
REGON
382409240

Szczegóły oferty Rupi

Minimalna kwota pożyczki
500 zł
Maksymalna kwota pożyczki
8000 zł
Minimalny okres spłaty
30 dni
Maksymalny okres spłaty
30 dni
Wypłata pożyczki
do 15 minut
Prowizja *For a loan of 1000pln
108.2
Oprocentowanie
20.50%

Wymagania firme Rupi

Bez BIK
Darmowa pierwsza pożyczka
Pożyczka 100% online/SMS
Wymagane konto bankowe
Zaświadczenie o zarobkach
Metoda wypłaty
przelew na konto
Wiek pożyczkobiorcy
21+
Sposób weryfikacji
konto bankowe

Zalety Rupi

Szybkie pożyczki w 15 minut
Pożyczka na dowolny cel
Bez wychodzenia z domu
Pożyczka do 8000 zł

Wady Rupi

Weryfikacja w BIK i innych bazach
Pożyczki od 21 lat
Brak darmowej pożyczki dla nowych klientów
Rupi - logo

W Rupi pożyczasz do 3000 zł jako nowy klient oraz do 8000 zł jako powracający klient. Dostosuj kwotę pożyczki do swoich potrzeb i sprawdź warunki spłaty. W Rupi pożyczasz na jasnych zasadach.

Weź pożyczkę

Szybkie pożyczki w Rupi bez wychodzenia z domu

Rupi to firma pożyczkowa specjalizująca się w udzielaniu szybkich chwilówek online bez wychodzenia z domu. Nowi klienci Rupi mogą pożyczyć od 500 zł do 3000 zł, podczas gdy dotychczasowi klienci nawet do 8000 zł. Uproszczony proces składania wniosku o pożyczkę oraz szybka weryfikacja wniosku sprawiają, że pieniądze mogą pojawić się na koncie nawet w 15 minut.

RRSO pożyczek w Rupi wynosi około 319,36% i chociaż w ofercie firmy nie ma typowych darmowych pożyczek dla nowych klientów, z oferty korzystają głównie osoby, którym zależy na szybkim uzyskaniu pieniędzy, także w weekendy. Wszystkie pożyczki w Rupi są przyznawane na krótki termin, do 30 dni.

Jak uzyskać pożyczkę Rupi?

W Rupi pożyczki są przyznawane w 100% online. Wystarczy złożyć wniosek przez formularz na stronie firmy, zweryfikować tożsamość i poczekać na decyzję pożyczkową. Przedstawiamy krótki przewodnik krok po kroku, który poprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Przed rozpoczęciem przygotuj dowód osobisty.

 • Oblicz, ile pieniędzy naprawdę potrzebujesz - w Rupi możesz pożyczyć od 500 do 3000 zł (dla nowych) oraz do 8000 zł (dla stałych) klientów. Na spłatę masz zawsze 30 dni, dlatego upewnij się, że posiadasz dochody na terminowy zwrot zadłużenia.
 • Wypełnij formularz pożyczkowy - po ustawieniu parametrów pożyczki za pomocą suwaka, kliknij „Weź X zł”. Na ekranie pojawi się formularz, wpisz swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Zaznacz wymagane zgody.
 • Podaj więcej danych - w kolejnym kroku wpisz numer PESEL, numer dowodu osobistego, adres i źródło dochodu.
 • Zweryfikuj swoją tożsamość - skorzystaj z opcji przelewu groszowego (na kwotę 0,01 gr) potwierdzając, że jesteś właścicielem konta bankowego, na które zostaną przesłane pożyczone pieniądze. Alternatywną opcją weryfikacji dla osób, które nie posiadają żadnych środków na koncie bankowym lub zależy im na czasie, jest skorzystanie z usługi TransactionLink.
 • Wydanie decyzji pożyczkowej - po pozytywnej weryfikacji, Twój wniosek o pożyczkę zostanie przesłany do pracowników Rupi, którzy przeanalizują zawarte w nim informacje i wydadzą decyzję pożyczkową (otrzymasz ją przez SMS). Jeśli będzie ona pozytywna, otrzymasz pieniądze na konto nawet w 15 minut.

Spłacanie pożyczki w Rupi

Na stronie firmy Rupi znajdziesz szczegółowe informacje na temat sposobu spłaty pożyczki. Wszelkie informacje znajdziesz także w umowie pożyczkowej. Chociaż standardowy okres kredytowania w Rupi wynosi 30 dni, masz możliwość spłaty pożyczki przed terminem. Skontaktuj się z obsługą klienta, aby dowiedzieć się, czy szybsza spłata będzie wiązać się z zaoszczędzeniem części kosztów pożyczki.

Obawiasz się, że nie uda Ci się spłacić zaciągniętej pożyczki w terminie? Niezwłocznie skontaktuj się z pracownikami Rupi i daj im znać o problemie ze spłatą. Wspólnie wypracujecie nowy harmonogram spłaty, a Ty unikniesz nieprzyjemności związanych ze wszczęciem procedury windykacyjnej i dodatkowymi kosztami.

Jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie i nie poinformujesz o tym Rupi w odpowiednim momencie, mogą grozić Ci następujące konsekwencje:

 • Karne odsetki,
 • Dodatkowe opłaty za przekroczenie terminu płatności,
 • Procedura windykacyjna,
 • Przekazanie długu komornikowi,
 • Wpisanie długu do baz danych (np. BIK),
 • Problemy z zaciąganiem kolejnych pożyczek,
 • Spirala zadłużenia.

Wejdź na swój profil klienta Rupi i sprawdź, jakie opcje wydłużenia spłaty pożyczki są dostępne na Twoim koncie.

Kto może skorzystać z pożyczek Rupi?

Firma Rupi posiada szczegółowe wytyczne dotyczące warunków, jakie muszą spełnić osoby starające się o uzyskanie pożyczki:

 • Wiek pożyczkobiorcy: ukończone 21 lat, maksymalnie 75 lat,
 • Adres zamieszkania: na terytorium Polski,
 • Obywatelstwo: polskie,
 • Dokumenty: dowód osobisty,
 • Dane kontaktowe: numer telefonu, adres e-mail
 • Konto bankowe: rachunek w polskim banku
 • Dochody: na kwotę umożliwiającą spłatę zadłużenia.
Sprawdź ofertę Rupi i uzyskaj pożyczkę w 15 minut!
Weź pożyczkę Rupi

Czy Rupi oferuje pożyczki bez BIK?

Firma Rupi nie posiada w swojej ofercie pożyczki z wpisami w KRD, ERIF, BIK, BIG. Dane kredytobiorców są weryfikowane w najpopularniejszych bazach w Polsce, w tym w BIK i w BIG. Osoby posiadające negatywne wpisy w BIK i pokrewnych bazach mogą mieć problem z zaciągnięciem nowej pożyczki w Rupi. Warto jednak podkreślić, że firma podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego klienta, dopasowując warunki pożyczki do możliwości jej spłaty.

Dochody akceptowane przez Rupi i cel pożyczki

Osoby nieposiadające umowy o pracę mają zwykle problemy z otrzymaniem pożyczki w bankach. Na szczęście firmy pożyczkowe stosują dużo łagodniejsze kryteria, przyznając pożyczki także osobom posiadającym inne źródła dochodu. Rupi akceptuje między innymi dochody pochodzące z:

 • Umowy o pracę,
 • Umowy o dzieło,
 • Umowy - zlecenie,
 • Stypendiów,
 • Emerytur i rent,
 • Zasiłków społecznych,
 • Pracy za granicą,
 • Wynajmu mieszkania i innych.

W Rupi możesz zaciągnąć pożyczkę na dowolny cel - niezależnie od tego, czy chcesz wyremontować mieszkanie, kupić samochodów, naprawić sprzęt AGD lub sfinansować wakacje - z otrzymanymi pieniędzmi możesz zrobić to, co zechcesz.

Pożyczki dla nowych i regularnych klientów w Rupi

NIestety, aktualnie oferowane przez firmę Rupi pożyczki nie obejmują opcji darmowych chwilówek dla nowych użytkowników serwisu. Oferty dla nowych i stałych klientów obejmują wyłącznie maksymalne kwoty pożyczki

 • Nowi klienci - pierwsza pożyczka do 3000 zł z RRSO 319,14%,
 • Stali klienci - kolejne pożyczki do 8000 zł z RRSO 319,14%.

Obecni klienci Rupi mogą skorzystać z konta klienta i składać wnioski o pożyczkę jeszcze szybciej. Ich dane są już dostępne w systemie, dlatego cały proces jest maksymalnie uproszczony i przyspieszony.

Rupi pożyczki: wymagane dokumenty

Podobnie jak w przypadku innych firm pożyczkowych do uzyskania szybkiej pożyczki niezbędny jest dowód osobisty. To praktycznie jedyny dokument, który jest wymagany przez pożyczkodawcę. Dane z dowodu należy wpisać podczas wypełniania formularza pożyczkowego. Nie są wymagane żadne inne zaświadczenia, w tym zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Najczęściej zadawane pytania: pożyczki Rupi

FAQ

Czy weryfikacja tożsamości i konta w Rupi jest bezpieczna?

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę w Rupi został odrzucony?

Jakie warunki muszę spełnić, aby uzyskać chwilówkę w Rupi?

Czy Rupi oferuje pierwszą pożyczkę za darmo?

Czy Rupi udziela pożyczek bez BIK?

Jak szybko otrzymam pieniądze na konto z pożyczką Rupi?

Rupi: opinie klientów

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki w Rupi sprawdź, co na temat tej usługi mówią inni klienci. Większość z nich podkreśla prosty sposób przyznawania pożyczki, a także minimum formalności. Możliwe, że jest to coś, na czym zależy również Tobie.

Ocena klientów

5/5

10 opinii

Dodaj nowy komentarz

Ocena Rupi

Dodaj
Rozpocznij

Czy pożyczka Rupi to coś dla Ciebie? Sprawdź już teraz!

Rozpocznij