Recenzja Zefin: informacje, opinie i oferta

Zefin to firma, która wprowadza zupełną nowość na rynku pożyczek online. Nie musisz składać kolejnych wniosków o pożyczkę, za każdym razem, gdy potrzebujesz gotówki. Zarejestruj się i uzyskaj kartę z odnawialnym limitem do 15 000 zł. Dzięki temu masz zastrzyk pieniędzy zawsze pod ręką, a limit środków resetuje się, gdy tylko uda Ci się spłacić pożyczoną kwotę. Czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego, co warto wiedzieć o ofercie pożyczek firmy pozabankowej Zefin.pl.

Zefin

4.9/5

Ilość Do 15 000 zł Szybkość Od 8 min Okres Elastyczna spłata Zatwierdzenie 91%

Nowa oferta!

Informacje

Opinii

Najważniejsze fakty o pożyczkach w Zefin

Zanim zdecydujesz się na wzięcie pożyczki online upewnij się, że dobrze znasz firmę, z której usług chcesz skorzystać. Nasz zespół przygotował szczegółową analizę oferty i najważniejszych informacji o firmie pozabankowej Zefin. Sprawdź i dowiedz się więcej.

Podstawowe informacje o firmie Zefin.pl

Nazwa firmy
Fincapital sp. z o.o.
Adres
ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa
Telefon
22 153 00 33
E-Mail
info@zefin.pl
Godziny pracy
pn-pt: 8:00 - 20:00
sb-nd: 9:00 - 17:00
KRS
0000653383
NIP
7010642695
Regon
366100525

Oferta chwilówek online Zefin.pl

Minimalna kwota pożyczki
500 zł
Maksymalna kwota pożyczki
15000 zł
Minimalny okres spłaty
30 dni
Maksymalny okres spłaty
360 dni
Wypłata pożyczki
od ręki
Prowizja za pożyczkę 1000 zł
15%
RRSO za pożyczkę 1000 zł
505,7%
Oprocentowanie
18%
Maksymalna pierwsza pożyczka
15000 zł

Informacje o usłudze Zefin.pl

Bez BIK
Darmowa pierwsza pożyczka
Pożyczka 100% online/SMS
Wymagane konto bankowe
Zaświadczenie o zarobkach
Metoda wypłaty
karta płatnicza
Wiek pożyczkobiorcy
20 - 75 lat
Sposób weryfikacji
Kontomatik / przelew na 1 gr

Zalety Zefin

Jednorazowy wniosek można złożyć przez Internet
Wygodny i stały dostęp nawet do 15 000 zł
Nie trzeba składać zaświadczenia o wynagrodzeniu
Możliwość wydłużenia czasu spłaty długu
Bez podawania celu pożyczki

Wady Zefin

Minimalny wiek od 20 lat
Dane klienta są sprawdzane w BIK
Wysokie RRSO kredytu odnawialnego
Zefin - logo

Szukasz wygodnego dostępu do dodatkowej gotówki? W Zefin.pl pożyczysz od 500 do 15 000 zł łatwo i bez formalności.

Weź pożyczkę

Czym jest Zefin?

Zefin to nowa marka na rynku firm pozabankowych online oferująca łatwy dostęp do gotówki poprzez kartę płatniczą z kredytem odnawialnym.

Kredytodawcą jest w tym przypadku firma Talaros z siedzibą w Warszawie, która jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Pośrednikiem między klientami a kredytodawcą Talaros jest Fincapital z siedzibą w Warszawie.

Talaros jest wydawcą karty kredytowej, o którą można wnioskować na stronie Zefin.pl i licencję małej instytucji płatniczej. Oznacza to, że kredytodawca Talaroz działa zgodnie z przepisami polskiego prawa (w tym Kodeksem cywilnym, Ustawie o kredycie konsumenckim oraz Ustawie o usługach płatniczych).

Talaros to pozabankowa instytucja finansowa, której celem jest dostarczanie skutecznych i przyjaznych rozwiązań, które pomogą zdobyć środki na poradzenie sobie z niespodziewanymi wydatkami. Nadrzędną wartością dla firmy Talaros są relacje z klientem. Wszystkie działania firmy są prowadzone po to, aby dostarczyć użytkownikom funkcjonalnych i wygodnych rozwiązań. Najważniejszym z nich jest łatwa w użyciu i zawsze dostępna karta kredytowa z wysokim limitem odnawialnym.

Firma Talaros jest członkiem organizacji Mastercard i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jest też członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych

Jakie pożyczki oferuje Zefin.pl?

Nasz zespół ekspertów Crezu od kilku lat obserwuje ogromne zainteresowanie produktami takimi jak chwilówki 24/7 bez baz oraz pilna pożyczka dla zadłużonych. Są one związane z coraz szerszą ofertą firm pozabankowych, które rozumieją potrzebę dostarczania polskim klientom produktów dopasowanych do ich potrzeb.

Według naszych analiz, coraz więcej Polaków jest zmęczonych ciągłym składaniem wniosków o pożyczki online i odrzucaniem ich przez kolejnych pożyczkodawców. Zamiast tego, oczekują bardziej kompleksowego rozwiązania, najlepiej w długim terminie.

Z pomocą przychodzi Zefin, który zamiast zwykłych chwilówek internetowych na różnych warunkach i dla różnych klientów, oferuje jeden produkt na takich samych warunkach dla wszystkich – wirtualną kartę kredytową z odnawialnym limitem.

Wirtualna karta kredytowa jest wydawana na cały czas trwania umowy, czyli 360 dni z 30-dniowymi okresami rozliczeniowymi. Klienci mogą wnioskować o kartę z limitem od 500 zł do 15 000 zł.

Z karty kredytowej można korzystać tak, jak ze zwykłej karty płatniczej, płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i online, a także wypłacać pieniądze z bankomatu. Co więcej, na wyraźną prośbę klienta, firma Zefin może przelać część limitu z karty na konto bankowe klienta, jeszcze przed wydaniem karty kredytowej.

Uwaga: karta kredytowa Zefin jest kartą wirtualną, co oznacza, że aby z niej korzystać, trzeba mieć ze sobą telefon. Karta kredytowa nie jest wydawana w formie fizycznej.

Izabela Wojdanowska - Autor w Crezu

Wirtualna karta Zefin posiada limity wykonywanych transakcji płatniczych:

 • jednorazowa transakcja gotówkowa: 5000 zł
 • jednorazowa transakcja bezgotówkowa: 15 000 zł
 • maks. dzienny limit transakcji gotówkowych: 5000 zł
 • maks. dzienny limit transakcji bezgotówkowych: 15 000 zł

Promocje i rabaty dla klientów Zefin

Zefin jest jedną z nowszych firm pozabankowych działających na polskim rynku i do tej pory nie zdecydowano się na wprowadzenie promocji lub rabatów dla nowych, lub stałych klientów. Karty kredytowe są przyznawane wszystkim klientom na podobnych warunkach.

Klienci mogą jednak spodziewać się promocji w przyszłości, podobnych do tej, która zakończyła się w grudniu 2023 r., gdzie nowi klienci mogli skorzystać z rabatu 100% na odsetki kapitałowe i prowizję przez 30 dni od momentu wykonania pierwszej transakcji kartą.

Kto może otrzymać wirtualną kartę kredytową w Zefin.pl?

Jedną z największych zalet wirtualnych kart kredytowych Zefin jest to, że są przyznawane szerokiemu gronu klientów. Wymagania względem osób ubiegających się o wydanie karty są tożsame z tymi, które można znaleźć na stronach firm pozabankowych:

 • Wiek klienta: od 20 do 75 lat,
 • Polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty,
 • Aktualne dane kontaktowe: e-mail i telefon,
 • Miejsce zamieszkania w Polsce,
 • Rachunek bankowy w jednym z polskim banków,
 • Odpowiednia zdolność kredytowa z regularnym dochodem,
 • Pozytywna historia kredytowa w rejestrach dłużników.

Jeśli Twój wniosek o wydanie wirtualnej karty kredytowej zostanie odrzucony, masz prawo otrzymać stosowne wyjaśnienia takiej decyzji.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Zefin?

Chociaż w przypadku firmy Zefin mówimy o nie tyle o chwilówce czy pożyczce online, ile o wniosku o wydanie wirtualnej karty kredytowej, sam proces rejestracji i ubiegania się o kartę przebiega podobnie do innych pożyczkodawców. Nasz zespół przeszedł przez cały proces składania wniosku o wirtualną kartę Zefin:

 1. Wybierz limit karty: na stronie głównej Zefin.pl znajdziesz okno, w którym możesz wybrać preferowany limit wirtualnej karty (od 500 do 15 000 zł) i sprawdzić informacje na temat minimalnej kwoty do zapłaty, RRSO czy pierwszego okresu rozliczeniowego. Kliknij „Złóż wniosek”.
 2. Uzupełnij formularz: podaj dane wymagane w formularzu – dane osobowe, adresowe, kontaktowe i informacje o Twojej sytuacji finansowej. Upewnij się, że podawane informacje są zgodne z prawdą. Miej przy sobie dowód osobisty.
 3. Zweryfikuj swoje dane: niezbędną częścią procesu ubiegania się o wirtualną kartę Zefin jest weryfikacja danych. Możesz jej dokonać na jeden z dwóch sposobów:
 4. Kontomatik – szybka weryfikacja pozwala na błyskawiczne potwierdzenie danych klienta i uzyskania dostępu do karty Zefin.pl w mgnieniu oka. Z Kontomatik można skorzystać w sposób bezpieczny, łatwy i darmowy.
 5. Przelew groszowy – na jeden z podanych rachunków bankowych firmy Zefin należy przesłać przelew na kwotę 1 grosza W tym przypadku decyzja o przyznaniu pożyczki Zefin.pl będzie uzależniona od czasu księgowania między bankami. Jeśli dokonujesz przelewu w weekendy lub święta, decyzję kredytową otrzymasz następnego dnia roboczego.
 6. Decyzja kredytowa – po spełnieniu formalności poczekaj na podjęcie decyzji o przyznaniu Ci karty kredytowej Zefin. W zależności od wybranej metody weryfikacji może to potrwać nawet kilka minut.
 7. Dostęp do środków – jeśli Twój wniosek pożyczkowy zostanie rozpatrzony pozytywnie, dostępu do pieniędzy możesz spodziewać się od ręki. Jeśli chcesz otrzymać środki, zanim otrzymasz dostęp do karty, możesz poprosić o przelew części limitu z karty na swoje konto bankowe.

Złóż wniosek z pomocą Crezu

Jeśli chcesz dodatkowo usprawnić proces składania wniosku o pożyczkę w Zefin.pl, a także zwiększyć szansę na uzyskanie potrzebnych środków także u innych pożyczkodawców, skorzystaj z opcji składania wniosku z pomocą Crezu.

Kliknij przycisk i w pierwszym kroku podaj nam informacje o celu Twojej pożyczki – nie są to informacje wiążące, pomogą nam w doborze najlepszej opcji pożyczki dla Ciebie. Następnie podaj wymagane informacje osobiste, kontaktowe i finansowe i pozwól nam przeszukać dane kredytodawców i znaleźć najkorzystniejszą opcję dla Ciebie.

Z Crezu cały proces zamyka się w średnio 14 minutach, a z naszych usług skorzystały już setki tysięcy klientów – 86% z nich wraca do nas ponownie!

Zefin i pożyczki bez BIK

W firmie Zefin.pl nie są oferowane pożyczki z wpisami w KRD, ERIF, BIK, BIG. W razie wątpliwości co do sytuacji finansowej klienta, firma może zwrócić się z wnioskiem o dostęp do danych kredytowych dostępnych w rejestrze dłużników BIK. Przypomnijmy, że BIK to Biuro Informacji Kredytowej, którego zadaniem jest gromadzenie i udostępnianie danych kredytowych dotyczących klientów banków i firm pożyczkowych działających w sektorze pozabankowym.

Dodatkowo firma Zefin może sprawdzić informacje o kliencie w innych bazach danych: BIG (Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.), KRD (Krajowy Rejestr Długów), ERIF oraz Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej prowadzonej przez CRIF sp. z o.o.

W przeciwieństwie do banków, firma pożyczkowa Zefin.pl nie stosuje tak rygorystycznych kryteriów podczas wydawania opinii o zdolności kredytowej klienta. Oznacza to, że negatywny wpis w jednej z ogólnodostępnych baz dłużników nie musi jednocześnie przekreślać szansy na uzyskanie wirtualnej karty Zefin.

Jeśli mimo to obawiasz się, że Twój wniosek o wirtualną kartę kredytową mógłby zostać odrzucony, sprawdź także wybrane przez naszych ekspertów Crezu pożyczki 100% przyznawalności, które są przyznawane na najkorzystniejszych warunkach i zwykle z gotówką dostępną od ręki.

Zapewnij sobie dostęp do gotówki od ręki
Złóż wniosek o kartę Zefin

Regulamin i dodatkowe opłaty dla posiadaczy karty Zefin

Zaletą wirtualnej karty Zefin jest ograniczenie do minimum dodatkowych opłat. Klienci, których wniosek o wydanie karty zostanie zaakceptowany mogą liczyć na darmowe: wydanie pierwszej i kolejnej karty, jej aktywację, nadanie numeru PIN, zastrzeżenie lub blokadę, bezpłatne korzystanie bez comiesięcznych opłat, darmową wypłatę gotówki z bankomatów i inne. Szczegóły znajdziesz w dokumencie „Tabela opłat” na stronie głównej firmy Zefin oraz w swojej umowie.

RRSO i oprocentowanie

Naliczane dziennie i rozliczane w okresach rozliczeniowych jest RRSO. RRSO o wartości 505,71% jest naliczane od każdej kwoty wykorzystanej przez klienta z posiadanego limitu kredytowego. Są to odsetki kapitałowe, których wartość jest równa odsetkom maksymalnym.

Aktualnie stawka odsetek maksymalnych wynosi 18% w stosunku rocznym.

Opłaty za wykorzystany Limit Kredytowy są doliczane wyłącznie za kwotę, która rzeczywiście została wydana – jeśli klient nie będzie korzystał z karty, nie zostaną mu doliczone żadne opłaty.

Reprezentacyjny przykład wykorzystania limitu 2000 zł na wirtualnej karcie kredytowej:

 • RRSO: 505,71%
 • Okres kredytowania: 360 dni
 • Całkowity koszt pożyczki: 2432,38 zł (prowizja: 2 214,00 zł i odsetki: 218,38 zł)
 • Całkowita kwota do zapłaty: 4432,38 zł rozłożona na raty.

Inne opłaty

Przedstawiamy inne, dodatkowe opłaty, jakie warto mieć na uwadze przed złożeniem i zaakceptowaniem wniosku o wydanie wirtualnej karty kredytowej.

 • prowizja za wykorzystanie limitu kredytowego: 15% kwoty wykorzystanego limitu kredytowego, naliczana dziennie w stosunku do każdej transakcji,
 • opłata rejestracyjna: wynosi 1 grosz i występuje w przypadku wybrania metody weryfikacji tożsamości tradycyjnym przelewem bankowym.

Spłata zadłużenia na wirtualnej karcie Zefin.pl

Klienci, którzy korzystają z wirtualnej karty kredytowej powinni zwrócić uwagę na Minimalną kwotę do zapłaty, którą należy regularnie spłacać, aby uniknąć karnych odsetek. Minimalna kwota do zapłaty zależy od aktualnego zadłużenia i jest inna dla każdego klienta. Tę kwotę należy spłacać do miesiąc, do 5 dni od momentu otrzymania Zestawienia Transakcji. Tam też można znaleźć kwotę do spłaty. Klienci mogą przejść przez Zefin logowanie i dostać się na swoje konto użytkownika, aby dowiedzieć się więcej.

Zadłużenie należy uregulować stosownym przelewem na konto podane w umowie kredytowej oraz na profilu klienta lub skorzystać z błyskawicznej opcji płatności online Autopay, także dostępnej z panelu klienta.

Odsetki za opóźnienie: jeśli klient nie spłaci zadłużenia w terminie lub spłata zostanie opóźniona, do jego długu zostaną doliczone maksymalne odsetki za opóźnienie. Aktualnie stawka maksymalnych odsetek za opóźnienie wynosi 22% w stosunku rocznym.

Zefin kontakt i jakość obsługi

Z firmą Zefin kontakt nawiążesz przez 7 dni w tygodniu, także w weekendy. Pracownicy są dostępni w ogólnych godzinach pracy, od 8:00 do 20:00 w dni robocze oraz od 9:00 do 17:00 w weekendy.

Istnieją trzy metody kontaktu z pracownikami Zefin.pl:

 • Czat na żywo – ikona czatu jest dostępna na stronie głównej pożyczkodawcy. To najszybszy sposób na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej palące pytania. Średni czas oczekiwania na odpowiedź to 3 minuty.
 • Kontakt telefoniczny – równie wygodny i szybki sposób na nawiązanie kontaktu z konsultantem i rozwianie swoich wątpliwości. Średni czas oczekiwania na odpowiedź to od 3 do 5 minut.
 • E-mail – wybierz tę opcję kontaktu (info@zefin.pl), jeśli Twój problem nie jest pilny, a Ty chcesz jak najbardziej szczegółowo opisać swój problem lub załączyć dodatkowe pliki. Odpowiedzi oczekuj od 15 minut do 2 godzin (w godzinach pracy biura).

Odpowiedzi na pytania o pożyczki w Zefin

FAQ

Czy Zefin sprawdza BIK?

Czy pożyczki w Zefin.pl są bezpieczne?

Ile się czeka na wyrobienie karty kredytowej Zefin?

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki w Zefin?

Kto może otrzymać wirtualną kartę kredytową Zefin?

Co jeśli nie spłacę limitu na karcie Zefin na czas?

Zefin opinie klientów i użytkowników karty

Zanim zdecydujesz się skorzystać z oferty Zefin i zamówić swoją pierwszą wirtualną kartę z kredytem odnawialnym dowiedz się, co na ten temat myślą dotychczasowi klienci firmy Zefin. Czytaj dalej, aby przekonać się, jakie są ich zdaniem największe mocne i słabe strony tej wyjątkowej oferty pożyczek w formie karty kredytowej.

Ocena klientów

4.9

58 opinii

Dodaj nowy komentarz

Ocena Zefin

Dodaj
Rozpocznij

Chcesz uzyskać kartę Zefin z kredytem odnawialnym do 15 000 zł?

Rozpocznij