Ekassa - opinie i oferta pożyczek dla firm i osobista

Ekassa to popularny dostawca pożyczek internetowych, wyróżniający się wysokością pożyczonych kwot, oraz czasu spłaty zobowiązań. Nie jest to kolejna typowa firma udzielająca chwilówek dla zadłużonych. Ekassa pomaga nie tylko osobom prywatnym, ale też firmom na rozwój, nawet pomimo wcześniejszych trudności finansowych. Sprawdź dostępne opcję już dziś i zobacz jakie to proste!

Ekassa

4.8/5

Ilość Do 30 000 zł Szybkość Od 8 min Okres Do 48 miesięcy Zatwierdzenie 97%

Pożyczka osobista

Pożyczka przedsiębiorcza

Weź pożyczkę

Informacje

Opinii

Ekassa - informacje o firmie i opis oferty

W Ekassa możemy uzyskać pożyczkę do 30000 zł, z maksymalnym czasem spłaty do 36 miesięcy dla osób prywatnych, lub 48 miesięcy dla przedsiębiorców. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Ekassa nie wyklucza osób widniejących w bazach, co pozwala szerokiemu gronu klientów skorzystać z usług pożyczkodawcy!

Dane firmy Ekassa

Nazwa firmy
Szybki Kredyt sp. z o.o.
Adres firmy
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18
Telefon
Nie dotyczy
E-mail
info@ekassa.pl
Godziny pracy
pn - pt: 8:00 - 19:00
sb - nd: 10:00 - 15:00
KRS
0000637673
NIP
5272780167
Regon
36542642000000

Dane pożyczki Ekassa

Minimalna kwota pożyczki
1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki
30 000 zł
Minimalny okres spłaty
6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty
48 miesięcy
Prowizja *Za pożyczkę 1000 zł
197,70 zł
RRSO *Za pożyczkę 1000 zł
67.11%
Oprocentowanie
18.50%
Maks. pierwsza pożyczka
30 000 zł

Szczegóły pożyczki Ekassa

Bez BIK
Darmowa pierwsza pożyczka
Pożyczka 100% online/SMS
Wymagane konto bankowe
Zaświadczenie o zarobkach
Wypłata pożyczki
przelew na konto bankowe
Wiek pożyczkobiorcy
powyżej 18 roku życia
Sposób weryfikacji
Kontomatik lub przelew bankowy

Ekassa pożyczka - zalety

Możliwość refinansowania pożyczki
Szybka decyzja kredytowa
Prosta i przejrzysta strona internetowa

Ekassa pożyczka - wady

Niska kwota pierwszej pożyczki
Krótki czas spłaty pożyczki
Ekassa - logo

Chcesz spełnić swoje marzenia ale nie masz na to środków? Skorzystaj już dziś z opcji pożyczka Ekassa i zrealizuj swoje plany!

Weź pożyczkę

Co to jest Ekassa?

Firma Ekassa w 2016 roku udzieliła pierwszego kredytu swojemu klientowi, co zapoczątkowało dynamiczny rozwój firmy. Głównym celem Ekassy było ułatwienie uzyskania kredytów dla klientów, którzy wcześniej napotkali trudności w uzyskaniu kredytów bankowych.

Najważniejsze przede wszystkim jest to, że Ekassa stara się nie skreślać swoich klientów na starcie, w porównaniu z tradycyjnymi bankami. Nie ważne czy jesteś młody, czy masz negatywną historię kredytową pożyczka Ekassa udzielana jest dla wszystkich.

Produkty Ekassa

W Ekassa pożyczka dostępna jest w dwóch wariantach - mamy do wyboru pożyczkę:

 • osobistą: maksymalna kwota pożyczki 30 000 zł, udzielana maksymalnie na okres 36 miesięcy
 • przedsiębiorczą: maksymalna kwota pożyczki 30 000 zł, udzielana maksymalnie na okres 48 miesięcy

To, co jest warte uwagi, to fakt, że pierwsza pożyczka Ekassa nie ma ograniczeń, co do pożyczanej kwoty i zarówno stali jak i nowi klienci mogą uzyskać maksymalną kwotę 30 000 zł.

Jeśli zastanawiasz się czy Ekassa dzwoni do pracodawcy, to nie musisz się martwić, firma nie praktykuje takich rozwiązań, dlatego też na stronie wypełniania wniosku jesteś proszony jedynie o nazwę firmy, ale nie o numer kontaktowy do firmy.

Różnica pomiędzy pożyczka ekassa osobista a pożyczka ekassa przedsiębiorcza

Różnica pomiędzy pożyczką osobistą, a pożyczką przedsiębiorczą w Ekassa polega przede wszystkim na czasie spłaty zobowiązania, bowiem pożyczka dla przedsiębiorców może być zaciągnięta na okres 48 miesięcy, czyli dłuższy o rok, od pożyczki osobistej. 

Dodatkowo, pożyczka osobista udzielana jest na dowolny cel, podczas kiedy pożyczka przedsiębiorcza udzielana jest dla celów biznesowych.

Ekassa konsolidacja

Czym jest konsolidacja? 

Konsolidacja pożyczek to proces, w którym łączy się kilka istniejących pożyczek lub zobowiązań finansowych w jedną, zazwyczaj z niższym oprocentowaniem lub łatwiejszymi warunkami spłaty. Ostatecznym celem jest uproszczenie zarządzania długiem i zmniejszenie miesięcznych rat, co może przynieść ulgę finansową i ułatwić spłatę.

W przypadku firmy Ekassa pożyczka konsolidacyjna wygląda nieco inaczej. Każda pożyczka zostaje podzielona na dwie części. 80% kwoty zostaje przelane na konto innych wierzycieli. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma Ekassa ma pewność, że pieniądze faktycznie przeznaczane są na pokrycie długów. Pozostała część kwoty - 20% zostaje przekazane do wnioskodawcy. Tę kwotę można wykorzystać na spłatę zobowiązań nieobjętych umową lub na dowolne wydatki. W tym zakresie wnioskodawca ma swobodę decyzji.

Warunki Udzielenia Pożyczki w Ekassa

W firmie Ekassa warunki udzielana pożyczek nie odbiegają od standardów innych firm pożyczkowych. Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy spełnić kilka podstawowych warunków. 

Aby uzyskać pożyczkę musimy spełnić poniższe wymagania: 

 • posiadać aktualny dowód osobisty
 • podać numer PESEL podczas wypełniania wniosku
 • mieć status obywatela państwa członkowskiego UE
 • być w wieku od 18 do 75 lat

Na plus jest fakt, że firma nie wymaga od nas przesyłania żadnych dodatkowych dokumentów, takich jak chociażby zaświadczenie o zarobkach.

Jak mogę potwierdzić swoje konto bankowe aby uzyskać pożyczkę od Ekassa? Tutaj mamy dwa sposoby na weryfikację naszego konta. Możemy tego dokonać poprzez portal Kontomatik lub wykonać przelew bankowy na symboliczną kwotę 1 złotego.

Dokumenty są wymagane do złożenia wniosku o pożyczkę Ekassa

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, w Ekassa nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Jedyne co będzie nam potrzebne podczas wnioskowania o pożyczkę to aktualny dowód osobisty oraz numer PESEL, który musimy podać podczas składania wniosku.

Firma poprosi nas o podanie informacji na temat naszych dochodów oraz rodzaju umowy zatrudnienia, jednak nie ma konieczności odsyłania do firmy tych dokumentów.

Jak wziąć pożyczkę w Ekassa?

W celu zaciągnięcia zobowiązania w Ekassa rejestracja jest wymogiem niezbędnym do przystąpienia do wypełnienia wniosku. Poniżej przedstawiamy rejestracje krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę Ekassa.pl
 2. Wejdź w zakładkę Ekassa logowanie i wybierz opcję “Zarejestruj się”
 3. Wypełnij formularz (dane osobowe, dane adresowe i dane finansowe)
 4. Wypełnij informację o zatrudnieniu
 5. Potwierdź numer telefonu wpisując kod SMS wysłany na podany numer
 6. Wybierz kwotę pożyczki oraz czas spłaty, wyślij wniosek
 7. Potwierdź konto bankowe za pomocą Kontomatik lub wysyłając przelew na podany numer rachunku
 8. Poczekaj na decyzję - zazwyczaj gotowa jest w kilkanaście minut i odbierz swoje pieniądze!

W Ekassa login stanowi Twój numer PESEL lub adres e-mail.

Jeśli zastanawiasz się nad idealnymi warunkami pożyczki dla siebie możesz skorzystać z porównywarek pożyczkowych takich jak Crezu.pl! Te firmy pomogą Ci znaleźć ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości. 

Korzystając z Crezu.pl wybierasz opcję swego rodzaju pomocy od pośredników jakimi są powyższe firmy, dzięki nim możesz idealnie dopasować pożyczkę do swoich oczekiwań.

Weryfikacja Ekassa - czy Ekassa sprawdza BIK? 

Firma pożyczkowa przeprowadza weryfikację klientów w bazach dłużników, co stanowi istotny krok w celu zapewnienia stabilności ich sytuacji finansowej. Ekassa dokłada także starań, aby ocenić zdolność kredytową wnioskodawców. W celu uniknięcia pułapki zadłużenia, firma pożyczkowa kieruje swoje zainteresowanie na następujące rejestry:

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK),
 • Biuro Informacji Gospodarczej (BIG).

Działania te mają na celu zarówno ochronę interesów klientów, jak i zapewnienie odpowiedzialnego podejścia do udzielania pożyczek. Weryfikacja w bazach nie oznacza jednak wykluczenia osób zadłużonych, niemniej jednak osoby posiadające negatywne wpisy w bazach danych mogą uzyskać mniejsze kwoty pożyczki niż te, o które wnioskowali.

Spłata pożyczki Ekassa

Proces spłaty pożyczki w Ekassa jest prosty i niezwykle wygodny. Po otrzymaniu pozytywnej opinii kredytowej dostaniemy do podpisania umowę, na której zawarte będą wszystkie najważniejsze informacje odnośnie spłaty zobowiązania.

Ważne jest aby regularnie monitorować harmonogram spłat i dokonywać płatności zgodnie z ustalonymi terminami, aby uniknąć ewentualnych opóźnień czy dodatkowych kosztów. Przy ewentualnych problemach ze spłatą, zalecamy kontakt z obsługą klienta Ekassy w celu omówienia dostępnych opcji.

Warunki ustalone na początku pozwolą nam na zaplanowanie wydatków, pamiętaj, że w Ekassa możesz spłacić pożyczkę w jeden sposób - przelewając pieniądze na Twoje indywidualne subkonto bankowe, podane na umowie. 

Oprocentowanie

Koszt szybkiej pożyczki przez internet na konto obejmuje opłaty takie jak odsetki i prowizję. Oprocentowanie nominalne pożyczki online z Ekassa wynosi 18,50 procent, jednak wysokość prowizji zależy od kwoty pożyczki, czasu spłaty oraz oceny zdolności kredytowej i historii kredytowej wnioskodawcy.

Opłaty Dodatkowe

Firma nie nakłada na klientów żadnych dodatkowych i niespodziewanych kosztów. Wszystkie informacje na temat opłat znajdziemy na stronie oraz na umowie pożyczkowej. Ważne jest aby dokładnie zapoznać się z kosztami pożyczki (oprocentowanie, odsetki oraz prowizje), ale również z opłatami związanymi z opóźnieniem spłaty.

Brak spłaty w ekassa to jedyny powód, dla którego mogą zostać na nas nałożone dodatkowe odsetki. Opóźnienia w spłacie raty, czy całkowity brak wpłat może wiązać się z późniejszymi problemami finansowymi.

Czy Ekassa przysyła kogoś do domu? Nie, niemniej jednak w przypadku długotrwałego zadłużenia, Ekassa lub inny wierzyciel, a także ewentualnie zatrudniona firma windykacyjna, podejmie próbę negocjacji warunków spłaty zobowiązania przez dłużnika.

W trakcie procesu Ekassa windykacja wierzyciel może nałożyć na dłużnika dodatkowe opłaty karnych odsetek, co zwiększy całkowity koszt zadłużenia. Jeśli działania windykacyjne nie przyniosą rezultatu i nie uda się osiągnąć porozumienia w sprawie spłaty zadłużenia, sprawa może być skierowana do sądu.

Ekassa kontakt

W Ekassa kontakt z działem obsługi klienta możliwy jest jedynie poprzez adres e-mail podany na stronie pożyczkodawcy. Nie ma możliwości skorzystania z telefonicznej pomocy obsługi, przez co czas na odpowiedź jest mocno wydłużony, w porównaniu z innymi firmami pozabankowymi.

Czytając opinie klientów możemy natrafić na informację, że czas oczekiwania na decyzję odpowiedź zwrotną, zazwyczaj nie przekracza dwóch dni roboczych.

Rozwiązywanie problemów również odbywa się drogą mailową, niemniej jednak na stronie pożyczkodawcy możemy znaleźć najczęściej zadawane pytania oraz udzielone do nich odpowiedzi, które mogą pomóc nam rozwiązać mniejsze problemy bez konieczności angażowania w to obsługi klienta.

Sprawy związane ze skargami lub reklamacjami zalecamy rozwiązywać kontaktując się bezpośrednio DOKiem, dzięki któremu uzyskamy szczegółowe informację dotyczące procesu składania reklamacji oraz wymaganych do tego dokumentów.

Najczęściej zadawane pytania pożyczki w Ekassa

FAQ

Jak szybko Ekassa wypłaca pieniądze?

Jak usunąć konto w Ekassa?

Czy Ekassa udziela pożyczek dla zadłużonych?

Czy mogę otrzymać pożyczkę w Ekassa w weekendy lub święta?

Jak zwiększyć szanse na otrzymanie pożyczki od Ekassa?

Co na stronie Ekassa oznacza odroczona kwota

Ekassa opinie klientów

Przed zaciągnięciem zobowiązania dobrze jest dokładnie zapoznać się z historią oraz założeniem firmy, ale warto również sprawdzić opinie innych użytkowników na temat wybranego przez nas pożyczkodawcy. Dlatego ważne jest aby przed podjęciem tak ważnej decyzji zrobić dokładne rozeznanie na temat firmy. Poniżej przedstawiamy opinie innych klientów, którzy skorzystali z usług Ekassa.

Ocena klientów

4.9/5

36 opinii

Dodaj nowy komentarz

Ocena Ekassa

Dodaj
Rozpocznij

Skorzystaj z pożyczki Ekassa już dziś i spełnij swoje marzenia!

Rozpocznij