Opena - opinie i oferta pożyczek na raty

Opena to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek internetowych, istniejąca na polskim rynku od 2020 roku. Pożyczki online dostępne u pożyczkodawcy są przeznaczone dla osób prywatnych potrzebujących dodatkowych środków na zrealizowanie swoich planów. Sprawdź ofertę firmy Opena i dowiedz się jak uzyskać potrzebne środki na realizację marzeń.

Opena

4.9/5

Ilość Do 20 000 zł Szybkość Od 4 min Okres Do 48 miesięcy Zatwierdzenie 93%

Szybki proces

Weź pożyczkę

Informacje

Opinii

Opena - informacje o firmie i opis oferty

Opena pożyczka charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kwotą, którą możemy pożyczyć. Zarówno dla nowych jak i stałych klientów Opena oferuje pożyczki w przedziale od 1000 zł aż do 20 000 zł. Czas na spłatę zobowiązania waha się od 42 do 48 miesięcy.

Dane firmy Opena

Nazwa firmy
Paytree SA
Adres firmy
80-350 Gdańsk, ul. Chłopska 53
Telefon
58 733 55 66
E-mail
kontakt@opena.pl
Godziny pracy
pn-pt 8:00-17:00
KRS
0000996923
NIP
5842733734
Regon
22197323700000

Dane pożyczki Opena

Minimalna kwota pożyczki
1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki
20 000 zł
Minimalny okres spłaty
42 miesiące
Maksymalny okres spłaty
48 miesięcy
Prowizja *Za pożyczkę 1000 zł
975,34 zł
RRSO *Za pożyczkę 1000 zł
53,77%
Oprocentowanie
18,50%
Maks. pierwsza pożyczka
20 000 zł

Szczegóły pożyczki Opena

Bez BIK
Darmowa pierwsza pożyczka
Pożyczka 100% online/SMS
Wymagane konto bankowe
Zaświadczenie o zarobkach
Wypłata pożyczki
na konto
Wiek pożyczkobiorcy
od 25 do 75 roku życia
Sposób weryfikacji
Kontomatik lub przelew weryfikacyjny

Opena pożyczka - zalety

Prosty i łatwy w obsłudze panel klienta
Długi czas spłaty zobowiązań
Brak konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów lub zaświadczeń

Opena pożyczka - wady

Weryfikacja klientów w bazach danych
Brak darmowej pierwszej pożyczki
Pożyczki dopiero od 25 roku życia
Opena - logo

Jeśli chcesz uzyskać szybkie pożyczki sprawdź ofertę Opena, wybierz pożyczkę dopasowaną najlepiej do Twoich potrzeb!

Weź pożyczkę

Co to jest Opena?

Firma Opena należąca do firmy Paytree SA zaczęła świadczyć usługi w Polsce w 2020 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, jednak usługi dostępne są dla klientów z całej Polski.

Opena tworzy produkty finansowe oraz procesy sprzedaży dla potrzeb klientów, firma przede wszystkim skupia się na nowoczesnych oraz szybkich rozwiązaniach finansowych, w których zaangażowanie klienta ograniczone jest do minimum, tak aby jak najbardziej ułatwić mu proces wnioskowania o pożyczkę.

Rodzaje pożyczek w Opena

W Opena pożyczka dostępna jest tylko w jednym wariancie - pożyczka osobista. Klienci mogą uzyskać pożyczkę w wysokości maksymalnie 20 000 zł. Najniższa dostępna kwota pożyczki to 1000 zł. 

Czas spłaty pożyczki waha się w granicach od 42 do 48 miesięcy. Oznacza to, że korzystając nawet z opcji najtańszej pożyczki, czas na spłatę zobowiązania ro 42 miesiące. 

Warunki Udzielenia Pożyczki w Opena

W każdej firmie pożyczkowej występują inne wymagania co do zaciągania zobowiązań, tak jest również w firmie Opena, aby móc skorzystać z oferty pożyczkodawcy należy spełnić poniższe wymagania:

  • wiek od 25 do 75 roku życia
  • dochód powyżej 1000 zł miesięcznie
  • aktualny dowód osobisty oraz numer PESEL
  • adres zamieszkania w Polsce
  • konto bankowe

Pamiętaj, że w firmie Opena rejestracja jest obowiązkowym krokiem do wypełnienia wniosku o pożyczkę.

Jak mogę potwierdzić swoje konto bankowe aby uzyskać pożyczkę od ekassa? Na stronie Ekasaa podczas wypełniania wniosku będziemy musieli podać dane naszego konta bankowego. Po wypełnieniu wniosku zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie konta poprzez stronę Kontomatik.

Dokumenty są wymagane do złożenia wniosku o pożyczkę Opena

Zanim przystąpisz do składania wniosku o pożyczkę będzie wymagane stworzenie login Opena, dzięki któremu uzyskasz dostęp do panelu klienta.

Opena charakteryzuje się przede wszystkim tym, iż od klientów wymaga minimum formalności, oznacza to, że podczas składania wniosku o pożyczkę, nie będziemy musieli dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów. Wystarczy nam dowód osobisty oraz numer konta bankowego.

Jak wziąć pożyczkę w Opena?

Składanie wniosku o pożyczka Opena jest niezwykle proste i intuicyjne. Na stronie pożyczkodawcy należy odnaleźć zakładkę Opena logowanie, następnie należy utworzyć konto. 

Po założeniu konta, w kalkulatorze pożyczki wystarczy wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki jaki Cię interesuje. Na koniec będzie konieczne wypełnienie krótkiego formularza, w którym należy zawrzeć wszystkie dane. Pamiętaj, aby podawać dane prawdziwe, firma Opena przechowuje je w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami na jakie się zgodzisz podczas składania wniosku.

Aby mieć pewność, że uzyskasz pożyczki 100% przyznawalności zachęcamy do skorzystania z kalkulatorów pożyczkowych takich jak Crezu.pl i Tarata.pl, dzięki którym znajdziesz pożyczki dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości!

Weryfikacja Opena - czy Opena sprawdza BIK? 

Tak, firma może przeprowadzać wstępne badania w Biurze Informacji Kredytowej w celu oceny ryzyka kredytowego. Decyzja o sprawdzeniu BIK zależy od polityki firmy i indywidualnej sytuacji klienta. Dla wielu osób jest to istotny czynnik przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z usług finansowych.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków na realizację swoich planów wypróbuj pożyczka Opena i zobacz jakie to proste! Długi czas spłaty nawet najmniejszych zobowiązań zachęca do skorzystania z oferty!

Spłata pożyczki Opena

Pożyczki Opena spłacać należy zgodnie z warunkami zawartymi w umowie, podpisanej podczas zaciągnięcia zobowiązania. Harmonogram spłat rat zostanie załączony do umowy. 

Przelewów należy dokonywać na rachunek bankowy wskazany również na umowie. Do każdego klienta, podczas podpisania umowy, zostaje podpięty indywidualny rachunek bankowy, na który należy dokonywać wpłat. 

Pamiętaj, że data wskazana na umowie, w harmonogramie, oznacza dzień, w którym środki powinny wpłynąć na konto bankowe pożyczkodawcy, należy więc takiego przelewu dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby uniknąć opóźnień w płatnościach. 

Oprocentowanie

Oprocentowanie w firmie Opena jest stałe w wysokości 18,50%, oznacza to, że niezależnie na jaką kwotę pożyczki się zdecydujemy, oprocentowanie nie wzrośnie ani nie spadnie.

Niestety w firmie Opena nie ma możliwości skorzystania z pierwszej darmowej pożyczki, oznacza to, że nie ma żadnej różnicy pomiędzy zaciągnięciem pierwszej i kolejnej pożyczki. W celu zorientowania się w aktualnych promocjach pożyczkodawcy, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z firmą Opena pod numerem telefonu 58 733 55 66.

Opłaty Dodatkowe

W przypadku brak spłaty w Opena musimy pamiętać, że firma może nałożyć na nas dodatkowe opłaty, za braki w spłatach, lub ich opóźnienia. Zachęcamy do terminowych spłat zobowiązania.

Firma nie nakłada żadnych dodatkowych opłat na pożyczkobiorcę, o ile spełnia on warunki zawarte na umowie, oraz trzyma się harmonogramu spłat, ustalonego na początku współpracy.

Opena kontakt

W Opena kontakt jest niezwykle prosty, bowiem mamy do wyboru dwie drogi kontaktu z firmą. Możemy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 58 733 55 66. Czas oczekiwania na połączenie zazwyczaj nie przekracza kilku pojedynczych minut. Ponadto możemy skontaktować się z firmą drogą mailową pod adresem kontakt@opena.pl, odpowiedź zazwyczaj możemy uzyskać od kilku godzin do kilku dni roboczych.

W sprawie rozwiązywania problemów zachęcamy odwiedzić stronę firmy Opena, na której znajduję się zakładka pytania i odpowiedzi.

W celu rozwiązania poważniejszych problemów, lub złożenia reklamacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z DOK firmy Opena.

Najczęściej zadawane pytania pożyczki w Opena

FAQ

Jak szybko Opena wypłaca pieniądze?

Jak usunąć konto w Opena?

Czy Opena udziela pożyczek dla zadłużonych?

Czy mogę otrzymać pożyczkę Opena w weekendy lub święta?

Mam już pożyczkę w Opena - czy mogę starać się o kolejną?

Czy mogę złożyć wniosek o pożyczkę w Opena, jeśli już nie mieszkam w Polsce?

Opena - opinie klientów

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie zobowiązania, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z polityką firmy, zasadami udzielania pożyczki oraz warunkami pożyczek. Dodatkowo, w celu dokładniejszej analizy firmy polecamy zapoznanie się z opiniami innych klientów korzystających z usług pożyczkodawcy.

Ocena klientów

4.9/5

27 opinii

Dodaj nowy komentarz

Ocena Opena

Dodaj
Rozpocznij

Potrzebujesz pożyczki? Sprawdź opcję firmy Opena i spełnij marzenia już dziś!

Rozpocznij